#perfekcjonistka Barbara Kopiec-KłyszejkoKim jest Barbara Kopiec-Kłyszejko?
Właścicielka i założycielka firmy. Od lat związana jest z branżą Beauty. Specjalizuje się w mikropigmentacji skóry, jest certyfikowanym szkoleniowcem z zakresu makijażu permanentnego. Ma wieloletnie doświadczenie w przekazywaniu wiedzy zarówno w roli szkoleniowca jak i prelegenta na łódzkich uczelniach, seminariach oraz pokazach. Z wykształcenia magister kosmetologii, farmacji medycznej oraz absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.

Twoje motto?
“Cierpliwość, wytrwałość i pot tworzą niepokonaną kombinację sukcesu” Napoleon Bonaparte

Co sprawia ze czujesz się wyjątkowa?
Wyjątkowość jest pojęciem trudnym do zdefiniowania. Każda z nas postrzega ten stan inaczej. Swoją wyjątkowość widzę jako kombinację indywidualności, szerokiej wyobraźni, otwartości na ludzi, bezwzględnej dobroci, szacunku do każdego z kim pracuje i z kim żyję. Rodzina jest najważniejszą wartością w moim życiu.

Co cie motywuje?
Codziennie rano budzę się z przekonaniem, że jest to kolejny dzień kiedy stworzę coś wyjątkowego. I za każdym razem mi się udaje 😀
To dlatego, że wierzę w to co robię. Dopinguję się. Nie poddaję. Dążę do celu, ale nie po trupach. To nie w moim stylu. Cenię sobie szczerość i tym samym się odpłacam. Przecież to właśnie stosunek do siebie i do najbliższych definiuje nas jako człowieka.

Szczęście czy sukces? Jaki jest twój przepis..
A nie można tego połączyć?
A tak na poważnie. Sukces nie jest miarą szczęścia, ale bycie w życiu szczęśliwym to mogę nazwać sukcesem. Szczęściem jest dla mnie powrót do domu, gdzie czeka mój kochany pies Mia, długie spacery nad morzem w ciepłe letnie wieczory, każda chwila spędzona moją rodziną, codzienna praca bez której nie wyobrażam sobie życia, pomoc tym którzy tego potrzebują najbardziej oraz podróżowanie, które daje mi gromną radość. Cieszę się jak ktoś może na mnie liczyć. Po prostu. Nigdy nie udaje tego kim nie jestem – to kiepski pomysł na życie.

Wcielasz się w wybrana przez siebie postać. Kim lub czym jesteś?
Harrym Potterem. Ten świat magii jest dla mnie nadal nieodgadniony. Brak tam, wszechobecnej w otaczającym nas świecie, przemocy. Kilka osób bym chętnie zaczarowała

Kim i gdzie będziesz za 5 lat.
Będę kochającą Mamą dwójki wspaniałych dzieci. Planuję na stałe osiąść we Francji bądź Włoszech, więc pewnie tam mnie znajdziecie. Tam też planuję otworzyć filię swojej firmy. Planów zawodowych mam całe mnóstwo i niedługo realizacje niektórych z nich ujrzą światło dziennie. Stay tunned

Co powiedziałabyś innym kobietom patrząc na swoje doświadczenie?
Powiedziałabym, żeby obrać swoją indywidualną ścieżkę i dążyć nią do celu. Nie oglądajcie się za siebie. Walczcie o swoje marzenia. Słuchałam wielu osób i popełniłam przez to wiele nieodwracalnych błędów. Kto powiedział,że my same nie wiemy jak ma wyglądać nasze życie? Patrząc z perspektywy czasu, wiele rzeczy zrobiłabym inaczej. Pewne decyzje podjęłabym wcześniej. Czasu nie cofnę, ale staram się naprawić to co nie poszło po mojej myśli. Stąd też decyzja o założeniu własnej działalności. “Przyjaciele” z branży powtarzali mi, że nie dam rady, że za ciężkie czasy, rynek niepewny. I wtedy pomyślałam kto jak nie ja i to była najlepsza decyzja w moim życiu. Pamiętam o tych, którym zawdzięczam dużo w moim życiu zawodowym i mam w sobie dużo pokory. To jest dla mnie wartość bezwzględna. Lista przyjaciół została szybko zweryfikowana. Już teraz wiem czemu tak mówili. Doskonale wiedzieli, że jestem świetna w tym co robię i wiedzieli, że będę dla nich ostrą konkurencją. Powiem Wam dziewczyny całą prawdę: PRAWDZIWYCH PRZYJACIÓŁ POZNAJE SIĘ W SUKCESIE.

Łódź – za co kocham/ za co nienawidzę…
Zdecydowanie kocham. To moje miasto rodzinne. Znam prawie wszystkiego zakątki. Kojarzy mi się z dzieciństwem. Zawsze chętnie będę tu wracać. To mój dom. Niezmiennie.

Rozwiń dowolnie..”JA kreatywna….”

silna, wyjątkowa i szczęśliwa. Życzę każdej kobiecie spełnienia w życiu prywatnym i zawodowym. My kobiety, mamy w sobie taką moc, której pozazdrościć może nam niejeden mężczyzna…. bo przecież siła jest kobietą.