Julitta Dębska i jej #relacjaKim jest Julitta Dębska?
Pomagam kobietom zbudować świadomą relację ze sobą opartą na zaufaniu i autentyczności oraz satysfakcjonujące relacje z innymi ludźmi. Jestem Coachem Relacji i wspieram osoby, które chcą otworzyć się na miłość, poprawić jakość swojego związku lub poradzić sobie po rozstaniu. Prowadzę sesje indywidualne, dla par, warsztaty, nagrywam filmy na Youtube i piszę bloga.

Twoje motto?
Miłość i prawda. W tych dwóch słowach kryją się odpowiedzi na wszelkie pytania. Staram się ich szukać, dostrzegać w otaczającym świecie i ludziach, pielęgnować i wzmacniać.
Także moje motto to: W miłości jest prawda. W prawdzie jest miłość. A w nich jest wszystko, co dobre. 

Co sprawia ze czujesz się wyjątkowa?
To, że w ogóle jestem, tu na tym świecie, jest wyjątkowe i na tyle ważne, że pozwala czuć się wyjątkowo.
Ale gdybym miała się odnieść do talentów, które mam, to wyjątkowe może być to, jak rozumiem dynamikę relacji międzyludzkich i potrafię wczuć się w perspektywę drugiego człowieka. 
Za to jestem wdzięczna, bo to daje mi możliwość realizowania mojej misji. 

Co cię motywuje?
Motywują mnie zmiany i cele, które sobie wyznaczam. W trakcie ich realizacji potwierdzenie skuteczności moich działań i pozytywna informacja zwrotna, od tych którzy są częścią tej zmiany. Motywują mnie też efekty moich klientów, dlatego lubię pracować w procesie i widzieć skutki wspólnej pracy.

Szczęście czy sukces? Jaki jest twój przepis..
Wszystko zależy od tego, jak sobie to szczęście i sukces zdefiniujemy. Dla mnie elementem szczęścia i sukcesu, jest możliwość robienia tego, co lubię i kocham i w czym widzę sens. Jeśli tego brakuje, trudniej jest o szczęście i o prawdziwy sukces. W codziennym życiu staram się jednak dostrzegać piękno w małych rzeczach i odczuwać szczęście zachwycając się smakiem kawy, czy widokiem natury. Unikam odraczania szczęścia do momentu, w którym osiągnę swój cel. 

Wcielasz się w wybrana przez siebie postać. Kim lub czym jesteś?
Bardzo trudno jest znaleźć w literaturze czy w filmie kobiecą postać, z którą chciałabym się utożsamić w pełni. Zazwyczaj one z czegoś rezygnują, coś poświęcają. Albo są wojowniczkami, które nie mają czasu na miłość, albo matkami i partnerkami, które nie rozwijają swoich pasji. Spełnienie w obu tych obszarach jest możliwe, ale niestety brak wzorców.

Kim i gdzie będziesz za 5 lat.
Moje dotychczasowe doświadczenie nauczyło mnie tego, że nie jestem w stanie sama stworzyć tak ciekawego scenariusza, jaki pisze mi życie. Zazwyczaj życie daje mi coś dużo lepszego, o czym nawet bym nie pomyślała. Wiem, że nadal chciałabym wspierać ludzi w ich wędrówce do samych siebie i ku drugiemu człowiekowi. Chciałabym to robić na szerszą skalę i dotrzeć do większego grona odbiorców, mając jednocześnie przestrzeń i czas na pielęgnowanie swoich relacji. 

Co powiedziałabyś innym kobietom patrząc na swoje doświadczenie?
Najważniejsze jest zadbanie o dobrą relację z samą sobą. To przekłada się na wszystkie obszary naszego życia. Nie tylko na związki, ale także na nasze życie zawodowe i pasje. Kiedy znamy swoje wartości, potrzeby, kiedy ufamy sobie, potrafimy słuchać naszej intuicji i odróżnić ją od krytycznego wewnętrznego głosu, jesteśmy spokojniejsze, bardziej zrelaksowane, w końcu mamy przestrzeń na kreatywność, twórczość, na innych ludzi. Jak już zaakceptujesz to, co uważałaś za nieidealne, co cię blokowało i ograniczało, przestaniesz być tak mocno skupiona na sobie i będziesz bardziej uważna na drugiego człowieka. To jest solidnym fundamentem do stworzenia świadomej relacji z partnerem.

Łódź – za co kocham/ za co nienawidzę…
Dużo podróżuję po Polsce i świecie i dostrzegam w Łodzi niezwykłe połączenie uroków dużego miasta z jednoczesnym spokojem, którego doświadcza się zazwyczaj w mniejszych miejscowościach. Łódź to miasto z ogromnym, jeszcze nie do końca wykorzystanym potencjałem i miło jest przyglądać się temu, jak rozwija się niczym „tygrys Europy”. Łódź to miasto o kreatywnej, twórczej, artystycznej duszy, którą czuć niemal na każdym kroku. Świetne miejsce dla fotografów, filmowców, którzy znajdą tutaj niepowtarzalne kadry, ale też dla młodych ludzi, którzy nie chcą jechać w Bieszczady, ale preferują SLOW i ECO LIFE. Za to kocham moje miasto.

Rozwiń dowolnie..”JA kreatywna….”
…Ja kreatywna jestem w swoim żywiole, w stanie FLOW, z wysoką wibracją i pozytywną energią. Zdecydowanie lubię to!