#mentorka Joanna WieczorekKim jest Joanna Wieczorek?

Kobietą dbającą o wewnętrzną równowagę.
Kobietą której udaje się łączyć rozwój duchowy z rozwojem osobistym oraz ze światem inwestycji.
Kobietą z Misją i Wizją.

Twoje motto?
“SZCZĘŚCIE JEST WYBOREM”
Coraz bardziej rozumiem, że w życiu zbieramy dokładnie to, co zasiewamy. To bardzo ułatwia funkcjonowanie czy też poczucie szczęścia i zadowolenia ogólnego. To się właśnie nazywa ODPOWIEDZIALNOŚĆ za siebie i swoje decyzje.

Co sprawia ze czujesz się wyjątkowa?
Miłość. Myślę, że każda kobieta czuje się wtedy wyjątkowo 🙂

Co cię motywuje?
Szybko mijający czas. Świadomość, że najlepszy czas jest właśnie Teraz. No i ludzie wokół, ponieważ widzę jak bardzo potrafią utknąć w swoich / nie swoich schematach. To właśnie mnie napędza, by być w życiu po prostu użyteczną.

Szczęście czy sukces? Jaki jest twój przepis..
Zarówno szczęście jak i sukces są tak samo ważne. Choć oczywiście dla każdego oba te pojęcia mogą i zapewne znaczą zupełnie coś innego. Uważam ,że nie wykluczają się nawzajem. W życiu chodzi o dobre funkcjonowanie na każdym poziomie. Każdy na to zasługuje, a czy to rozumie, to już zupełnie inna sprawa…

Wcielasz się w wybrana przez siebie postać. Kim lub czym jesteś?
Pozostaje sobą – kim innym mogłabym być? To cała zabawa! A tak serio, to zmieniamy się przecież z chwili na chwilę. Chcę być po prostu dobrym człowiekiem bez względu na czas i miejsce. Co może być bardziej znaczącego?…

Kim i gdzie będziesz za 5 lat.
Któż to wie?
To, że tam gdzie zechcę być byłoby dość płytkim stwierdzeniem, ale to, że tam gdzie będę potrzebna, ma dla mnie naprawdę głęboki sens.

Co powiedziałabyś innym kobietom patrząc na swoje doświadczenie?
Bądźcie wewnętrznie mocne jak najbardziej niezależne i samodzielne, a wszystko inne niech będzie radosnym i pięknym “dodatkiem”
To jest bardziej kobiece niż myślicie 😉

Łódź – za co kocham/ za co nienawidzę…
Kocham Łódź ponieważ… jest taka zielona! Uwielbiam Łódź. Wspaniale się zmienia i rozwija. Zawsze chętnie tu wracam. Tu jest mój dom.

Rozwiń dowolnie..”JA kreatywna….”
… Inwestorka / Mentorka