#RADOŚĆ Joanny Jakubowskiej-ŁukaszukKim jest Joanna Jakubowska-Łukaszuk ?

Joanna Jakubowska-Łukaszuk – Kreatorka pozytywnego życia, piękna i dobrego samopoczucia. Wydobywa z wnętrza kobiet ich ukryte piękno! Pokazuję jak zaczynając od drobnej zmiany zewnętrznej, rozpocząć głęboką przemianę wewnętrzną, aby kobiety mogły wieść bardziej radosne życie, odnosiły sukcesy i spełniały swoje marzenia. Łączy pasję do wizażu, stylizacji i projektowania mody z doświadczeniem z dziedziny NLP.
Uwielbia tworzyć i inspirować. Założycielka i prezeska fundacji „Ósmy Cud” której celem jest pokazanie światu że można być piękną, szczęśliwą, spełnioną kobietą niezależnie od wyglądu, statusu społecznego i innych czynników zewnętrznych bo wszystko zaczyna i kończy się w naszej głowie ! Wspiera kobiety i inspiruję do wprowadzania zmian w życiu tak aby było ono szczęśliwe. Osoby z bliskiego otoczenia nazywają ją Posłańcem Radości.

Zawodowo projektuję modę Plus Size pod autorską marką Inna Ty, prowadzi Butik Pełen Krągłości który ubiera kobiety aby czuły się piękne, Organizuję sesje zdjęciowe oraz eventy między innymi: Projekt „Odkryj w sobie piękno”, „Plus Size Fashion Day „, „Metamorfozy”, „Akademia Rozwoju Osobistego ”.

Prywatnie szczęśliwa żona, matka i opiekunka domowego zwierzyńca.
Studentka II roku psychologii na AHE. Kocha śpiewać, śpiewem wyraża swoją wiarę i uwielbienie do Boga. Jej życiową energią jest miłość do rodziny, misją życiową – dawanie radości , życiowym mottem: „Chcesz zmienić świat – zmień siebie a świat sam zmieni się dookoła Ciebie”

Twoje motto?
„Chcesz zmienić świat – zmień siebie a świat sam zmieni się dookoła Ciebie”

Co sprawia ze czujesz się wyjątkowa?
Miłość , Radość i Docenienie. Każdy z nas jest niepowtarzalny i wyjątkowy w swoim rodzaju. Każda kobieta jest Ósmym Cudem Świata !

Co cię motywuje?
Motywuje mnie silne poczucie misji życiowej, miłość do rodziny i wiara że Bóg ma wyjątkowy plan na moje życie, a każda przeciwność losu jest jego częścią i ważną lekcją.

Szczęście czy sukces? Jaki jest twój przepis..
Szczęście to sukces Codziennie uśmiechać się do siebie i być radosnym to sukces. Bycie szczęśliwym i spełnionym człowiekiem to największy sukces jaki możemy osiągnąć.

Wcielasz się w wybrana przez siebie postać. Kim lub czym jesteś?
Światłem, niosącym radość, spokój i miłość.

Kim i gdzie będziesz za 5 lat.
Będę sobą. Niezmiennie. A gdziekolwiek będę, będę szczęśliwa

Co powiedziałabyś innym kobietom patrząc na swoje doświadczenie?
Nie zapominaj o najważniejszej osobie w Twoim życiu. O sobie ! Dbaj o siebie, pielęgnuj swoje wartości, doceniaj siebie. Rozwijaj się, poznawaj siebie, poznaj swoją tożsamość i misje życiową. Zadbaj o duchowość, odnajdź i wzmocnij swoją relacje z Bogiem, Bądź spójna, z sobą, bo gdy odchodzisz od siebie, od tego kim jesteś i co kochasz, wszystko się sypie a Ty jesteś nieszczęśliwa. Pokochaj siebie już dziś, nie odkładaj realizacji marzeń na później i nie zapominaj, że JESTEŚ CUDEM !

Łódź – za co kocham/ za co nienawidzę…

Kocham za kreatywność, architekturę, sztukę i Piotrkowską. Za cudowne parki i lody najlepsze na świecie \”Na Złotnie\”. Za to że jest w centrum Polski i wszędzie jest blisko, a przede wszystkich za to że tu mam rodzinę i jestem blisko niej.
Nienawidzę za to że w dużej części jest jeszcze brudna, szara i zaniedbana i za korki ! Jesteśmy pierwsi w Polsce i 14 na świecie w rankingu najbardziej zakorkowanych miast !I za to że nie mamy tu ani morza, ani gór ani nawet ładnego jeziorka

Rozwiń dowolnie..”JA kreatywna….”
… Jestem takim człowiekiem orkiestrą, mam milion pomysłów na minutę, nie boję się wyzwań, uwielbiam robić inaczej, szukać nowych , nieszablonowych rozwiązań, jestem wizjonerką, uwielbiam tworzyć i odkrywać nowe, nieznane.
Zawsze znajdę dużo kreatywnych rozwiązań dla danej sytuacji. Umiem myśleć kreatywnie i podejmować decyzje i wyzwania w krótkim czasie. Jestem mistrzynią improwizacji i kreatywnych rozwiązań. Nie bez powodu moją specjalizacją na studiach jest KREATYWNY ROZWÓJ
Moje życie jest zdecydowanie kreatywne Wyznaje w nim zasadę: \” Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki, na cuda trzeba 2 dni poczekać \”