#rozwój Natalii BartczakKim jest Natalia Bartczak?
Graficzką i ilustratorką, właścicielką własnej marki natbartczak, w której łączę te 2 dziedziny. Łodzianką z urodzenia i zamiłowania Miłośniczką popkultury, koloru różowego i dobrego jedzenia!

Twoje motto?
Może to nie do końca motto, ale w życiu i biznesie staram się postępować zgodnie z metodą małych kroczków.

Co sprawia ze czujesz się wyjątkowa?
Chyba nie mam w sobie rozbudowanej potrzeby poczucia wyjątkowości, zupełnie o tym nie myślę. Jeśli już, to raczej dążę do doświadczenia wspólnoty z innymi.

Co cię motywuje?
Świadomość czego chcę w życiu, ale jeszcze bardziej – czego nie chcę! Również: kiedy widzę swoje postępy, sukcesy bliskich osób, wrodzona potrzeba ciągłego rozwoju i zdobywania wiedzy.

Szczęście czy sukces? Jaki jest twój przepis..
Uważam, że czuć się szczęśliwą to sukces sam w sobie Dążę do tego, żeby coraz częściej znajdować je w małych, prostych przyjemnościach i dobrych zdarzeniach, a nie tylko w wielkich osiągnięciach (choć za te drugie cały czas uczę się siebie doceniać).

Wcielasz się w wybrana przez siebie postać. Kim lub czym jesteś?
Małą Mi z Muminków albo Wednesday Addams 😀

Kim i gdzie będziesz za 5 lat.
Będę wciąż sobą oczywiście Posiadaczką coraz sprawniej działającego kreatywnego biznesu. Nadal Łodzianką, raczej nigdzie się stąd nie wybieram.

Co powiedziałabyś innym kobietom patrząc na swoje doświadczenie?
Szukaj u innych kobiet wsparcia, a nie konkurencji i sama też go udzielaj.

Łódź – za co kocham/ za co nienawidzę
Kocham za charakter i klimat, za kontrasty, za piękne parki, za Piotrkowską! Nie ma chyba rzeczy, których bym w mieście nienawidziła, ale oczywiście są takie, które mnie irytują. Np. wieczne remonty dróg, Zawsze też żałowałam, że nie mamy w Łodzi rzeki! Ciężko mi w tej chwili pamiętać o minusach miasta, bo przez pandemię rzadko ruszam się poza najbliższą okolicę i po prostu bardzo za wszystkim tęsknię

Rozwiń dowolnie..”JA kreatywna….”
…najbardziej jestem w nocy – choć zupełnie nie umiem wtedy pracować, to często rozmaite pomysły nie dają mi spać!